Sosyal Medya Yönetim ve Danışmanlığı

Sosyal medya ajansı olarak sizin için en iyi sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini vermekteyiz. Çalıştığımız onlarca farklı sektörden firma ve binlerce müşteriden elde ettiğimiz bilgi birikimiyle sizin için en kaliteli çalışmayı yapıyor, sosyal medyanızı hedeflediğiniz seviyeye ulaştırıyoruz.

Gönderi Planlama
Dilediğiniz zaman diliminde paylaşım planı yaparak sosyal mecralarda paylaşımlarınızı yapıyoruz.
Müşteri ile Etkileşim
Sosyal medyadaki yorum ve sorulara geri dönüş yapmak markanızın itibarını artıracaktır.
Hedef Kitle ve Rakip Analizi
Marka, ürün veya hizmetleriniz için rakip analizi yapıyoruz ve pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Gönderileri Planlama

Sosyal medya hesabınızda sürekli bir içerik ve duyuru akışına sahip olmak iyidir ancak paylaşım yapmayı herkes biliyor, sosyal medya yönetimi hizmetimizin farkını ortaya çıkartan nokta burasıdır. Bu mecralarda paylaşımlarının kalitesi ve içeriklerin planlanması sizi öne çıkartacak en önemli etkendir. Yaptığımız paylaşımların anlık ilgiyi yakalaması yerine birkaç yıl sonra hile hesabınızı inceleyen kişilerin bile ilgisini çekebilecek nitelikte olmasına dikkat etmekteyiz. Sosyal medya profiliniz için amacımız sizin için sınırsız süreli bir reklam yaratmak.

Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti almak istiyorum.
Size nasıl ulaşabilirim?

Aşağıdaki seçeneklerden biriyle bize ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde profesyonel çalışanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Telefon ile Destek
Telefon üzerinden bize ulaşın ve hemen uzmanlarımız size konu hakkında size destek olsun.
Whatsapp Destek
Whatsapp üzerinden bize ulaşın ve hemen uzmanlarımız size konu hakkında size destek olsun.

Devamlılık Prensibini Benimseyin ve Kalıcı Olun

Bir markanın ya da bir sosyal medya hesabının başarısını belirleyen en önemli unsur kararlılığı ve devamlılığıdır. Sosyal ağları aktif olarak kullanmalı ve düzenli olarak içerik üretmelisiniz. Sürekliliği sağlamak, takipçilerinizin merakını uyandıracak ve sayfanızı takip etmelerini sağlayarak olacakları kaçırmamalarını sağlayacaktır. Süreklilik ilkesine takipçilerinizle etkileşimi de eklerseniz sayfa ilginiz artacak ve organik takipçi sayınız beklentilerinizin üzerine çıkacaktır. Yani sosyalde etkili olmak için gönderilerinizi düzenlemeniz ve sayfanızı haftada en az iki veya üç yeni içerikle güncellemeniz gerekiyor.

Sosyal Medyada Takipçilerinize Kulak Verin

Sosyal ağlarda aktif olarak kullanıcılarını dinleyen, onların ihtiyaç, istek ve ilgi alanlarına göre içerik üreten markalar, uzun ve emin adımlarla büyümeye devam edecek. Aboneler bir marka ile iletişime geçtiklerinde alışverişlerinin daha güvenli olduğunu hissetmekte ve marka için önemli bir yere sahip olduklarına inanmaktadırlar. Bu, her kullanıcı üzerinde olumlu bir izlenim bırakıyor. Doğrudan satış bağlantılarının olduğu gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazanın sosyal medyada anlaşılması, alışveriş yapanların güvenini ve marka tercihini artırıyor.

sosyal medya yönetimi

Markanızı Doğru Ajansa Teslim Edin

Yukarıda bahsedilen maddeler ilk bakışta yapılması kolay gibi görünmektedir. Ancak devreye girdiğinizde ne kadar zaman aldığını anlıyor ve saydığımız tüm unsurları deneyimliyorsunuz. Sosyal medya yönetimi anlık değişkenler ve profesyonellik gerektiren güncel bir alandır. Bu anlamda markanız için deneyimli ve kendini kanıtlamış bayilerle yola devam etmenizde fayda var. Sosyal medya ajansları, emin adımla markanızı hedeflerinize ulaştırırken, özgün içerikleri ile de sizi rakiplerinizden ayıracaktır.

Bir sosyal medya şirketi hesabınızı yönetirken, markanızı kendi markaları gibi ele alır ve çok detaylı bir şekilde analiz eder. İçerik planı hazırlarken bu içgörüleri ve analitiği kullanarak markanız için en doğru paylaşımları sağlar.

Sosyal medya şirketlerinden biri olan Renee Design Lab Ajansı’nın markanız için nasıl bir fark yaratacağını merak ediyorsanız hemen teklif alın!